AKAI KETTLE 1.8L 1800W SS EK037A-1802
Categories: Home & Kitchen, Kettle
Brand: Akai
Share: Facebook Twitter Whatsapp
Add to wishlist
Add to compare
₵250.00
🔥 26 items sold in last 20 hours
Sold by Good Ventures
1800W Powerful Motor: Fast and efficient boiling
1.8L Large Capacity: Prepares enough hot water for multiple cups
Stainless Steel Body: Durable, resistant to corrosion, and easy to clean
Easy-to-Use Interface: Simple and intuitive operation
Automatic Shut-Off: Convenient and safe operation
Includes Cool-Touch Handle: Safe and comfortable handling
Description
Shipping
Questions & Answers
More Products
Product Enquiry
Loading...
oraimo CyberVac 180W Wireless Stick Vacuum Cleaner
Quick View
Home & Kitchen
oraimo CyberVac...
Sold by Good Ventures ₵1,200.00 Add to Compare
AKAI HAIR DRYER 1300W HD009A-4135BD
Quick View
Home & Kitchen
AKAI HAIR DRYER...
Sold by Good Ventures ₵300.00 Add to Compare
Sale
oraimo SpaceBox Pro 80W Karaoke-Support Wireless Speaker
Tech & Gadgets
oraimo SpaceBox...
Kenwood Wet & Dry Cordless Handheld Vacuum Cleaner
Kenwood Wet �...
AKAI AIR FRYER 5L 1500W BLACK AF010A-5001M
AKAI AIR FRYER ...
Sale
oraimo SmartAirFryer 1500W Cooking Visible Smart Air Fryer
Air Fryer, Home & Kitchen
oraimo SmartAir...
Product Enquiry
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “AKAI KETTLE 1.8L 1800W SS EK037A-1802” Cancel reply