AKAI KETTLE 1.8L 1800W SS EK037A-1802
Categories: Home & Kitchen, Kettle
Brand: Akai
Share: Facebook Twitter Whatsapp
Add to wishlist
Add to compare
₵250.00
🔥 26 items sold in last 20 hours
Sold by Good Ventures
1800W Powerful Motor: Fast and efficient boiling
1.8L Large Capacity: Prepares enough hot water for multiple cups
Stainless Steel Body: Durable, resistant to corrosion, and easy to clean
Easy-to-Use Interface: Simple and intuitive operation
Automatic Shut-Off: Convenient and safe operation
Includes Cool-Touch Handle: Safe and comfortable handling
Description
Shipping
Questions & Answers
More Products
Product Enquiry
Loading...
Sale
oraimo SpaceBuds Hybrid ANC True Wireless Earbuds Customized Voice Prompt
Quick View
Tech & Gadgets
oraimo SpaceBud...
oraimo AquaFlex Portable Rechargeable Shower Pump
Quick View
Home & Kitchen
oraimo AquaFlex...
Sold by Good Ventures ₵400.00 Add to Compare
Sale
oraimo Necklace Lite Call Vibration Wireless Headphones
Tech & Gadgets
oraimo Necklace...
oraimo PowerJet 130 27600mAh 130W Power Bank
oraimo PowerJet...
SAYA DOCUMENT TRAY PLASTIC SY-145
Books, Stationery & Education
SAYA DOCUMENT T...
Sold by Good Ventures ₵150.00 Add to Compare
oraimo CyberVac 180W Wireless Stick Vacuum Cleaner
Home & Kitchen
oraimo CyberVac...
Product Enquiry
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “AKAI KETTLE 1.8L 1800W SS EK037A-1802” Cancel reply